Odemykání garáží 2015 a moto mše svatá s požehnáním strojům (převzato z motorkari.cz)

top5plusVážení motopřátelé z blízkého i širokého okolí,

konečně je tu zase jaro a s ním událost, kterou mám osobně každý rok nejradši – Odemykání garáží a bohoslužba pro motorkáře s požehnáním motorek pod záštitou biker clubu TOP 5 Plus, které se letos koná 18. dubna.

Po loňském velmi vydařeném ročníku, který proběhl ve spolupráci s Městem Říčany a zástupci říčanské římsko-katolické farnosti, jsme se rozhodli na tuto velmi dobrou spolupráci navázat a akce tedy proběhne opět v Říčanech.

loňská fotogalerie zdewww.flachs.cz

Organizační pokyny: Sraz všech účastníků na motorkách bude opět na říčanském Masarykově náměstí (viz GPS), které bude připraveno pro příjezd motorek po 14. hodině.Čas si prosím naplánujte tak, abyste byli na místě pokud možno do 14:45 a stihli jsme se všichni pohodlně přesunout a usadit v kostele sv. Petra a Pavla, kde bude pro nás od 15:00 odsloužena bohoslužba.

Letos bude sloužit P. Jakub Karel Berka O.Praem.

Po jejím skončení se přesuneme ven k motorkám, kde proběhne požehnání. Následně společně odjedeme na krátkou spanilou jízdu do Jevan, kde máme rezervaci pro celou skupinu v hospůdce na náměstí, kde oficiální část akce končí.

Jelikož předpokládáme velkou účast nejen motorkářů, ale i veřejnosti, která se určitě přijde podívat a obdivovat, proběhne celá akce ve spolupráci s MP Říčany. Provoz na náměstí bude z důvodu zajištění bezpečnosti všech účastníků i návštěvníků regulován a žádám tímto všechny o respektování pravidel bezpečnosti silničního provozu a pokynů organizázorů, především co se týče příjezdu a odjezdu a vyhrazeného prostoru pro parkování motorek.

Těšíme se na na hezké počasí, na dobrou náladu, na širokou účast a na Vás 🙂

Za biker club TOP 5 Plus
Dave El Presidente George El Professore

Více na: http://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=8588
Copyright © Motorkari.cz

Comments are closed.