Aktuality Pastoračního střediska  Centra pro rodinu

  • Devatero pro rodiče zážitkově vzdělávací kurz pro rodiče a prarodiče, kteří chtějí rozvinout své výchovné kompetence –  října  12. prosince, devět lekcí, vždy ve středu od 18.30 až 20. 30 hod (v prostorách Křesťanské poradny, Thákurova3, Praha 6) další informace a přihlášení vizhttp://www.apha.cz/cpr-devatero-pro-rodice-kurz. Kapacita kurzu je omezená.

 

  • Společná příprava na život v manželství– 9. října  listopadu, vždy v úterý od 19.30 do 21.30 (Kolejní 4, Praha 6 – Dejvice). Snoubenci se přihlašují na http://www.apha.cz/cpr-snoubenci-aktualni-nabidka. Kapacita kurzu je omezená.

 

 

 

Dále doporučujeme setkání pro bezdětné manžele 20. září v 18.30 hodin v Salesiánském středisku v Kobylisích a víkendové setkání 12.–14. říjnav poutním domě v Králíkách, více viz http://www.apha.cz/2018/cpr-novinky/kdyz-dite-neprichazi

 

V příloze najdete pozvánku na konferenci k 50. výročí encykliky Humanae Vitae, která proběhne 20. října v Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži. Podrobné informace a registrace na www.lpp.cz/hv.

 

Pro povzbuzení a pro inspiraci zveme na www.manzelstvi.cz:

 

 

Dialog není recept pro každé manželství

http://www.manzelstvi.cz/zivot-v-manzelstvi/krize-v-manzelstvi/dialog-neni-recept-pro-kazde-manzelstvi.html

 

Láska vyžaduje pekelnou trpělivost

http://www.manzelstvi.cz/podstata-manzelstvi/hodnoty/laska/laska-vyzaduje-pekelnou-trpelivost.html

 

Škola už zase volá

http://www.manzelstvi.cz/zivot-v-manzelstvi/rodina-s-detmi/skola-uz-zase-vola.html

Comments are closed.